Koks geriausias kačių kraikas – rūšys

geriausias kaciu kraikas

Koks geriausias kačių kraikas? Toks klausimas dažnai kyla panorusiems priglausti katę iš prieglaudos ar įsigijus mažą pūkų kamuoliuką. Kraikas katėms yra svarbi priežiūros priemonė, todėl daugelis augintojų ieško kuo geresnio ar net geriausio. Tačiau geriausias kačių kraikas netaps geriausiu, jei jis netiks Jūsų katėms.

Koks geriausias kačių kraikas

koks geriausias kačių kraikas

Kraiko rūšys, galima rinktis geriausią?

Specializuotos gyvūnų prekių parduotuvėse ir net didesniuose prekybos centruose rasite nemažą įvairaus kačių kraiko pasirinkimą. Jei auginate katę, tikriausiai jau bent keletą rūšių esate ir išmėginę, tačiau atrasti tinkamiausią gali būti sunku. Trumpai apžvelgsime, skirtingo kraiko privalumus ir trūkumus – tai leis kiekvienai katei parinkti tinkamiausią kraiką.

Natūralus kraikas katėms

Tai vienas seniausiai rinkoje pasirodžiusių kraikų katėms, gaminamas iš molio ir smėlio. Toks kraikas gana gerai sugeria drėgmę ir neutralizuoja kvapą, tačiau tik tuomet, jei šeimininkas jį gana dažnai keičia. Smulkus kraikas yra švelnus kačių pėdutėms, tačiau prie jų prilimpa ir išsinešioja aplink katės dėžutę. Smėlio pagrindo kačių kraikas tinka mėgstančioms pasikapstyti katėms, tačiau dulka, todėl nėra laikoma sveikiausiu pasirinkimu.

Naudinga pasidomėti:

Betonitinis kačių kraikas

Šios rūšies kraikas yra vienas populiariausių, jo galima įsigyti net prekybos centre. Daugelis kačių augintojų mėgsta naudoti šį kraiką, nes katei pasinaudojus dėžute, jis sušoka į gumulėlius ir panaudotą kraiką galima iš karto pašalinti. Dėl to betonitinis kraikas yra praktiškas, ekonomiškas ir nebrangus. Pats betonitas yra molingas mineralas, kuris pasižymi puikiomis rišamosiomis savybėmis, gera skysčių absorbcija, yra netoksiškas. Vis dėlto jautresnėms kačių pėdutėms betonitinis kraikas gali būti kietokas, jas žaloti, o taip pas jis dulka ir prilipęs gali būti katės išnešiojamas aplink dėžutę.

Silikoninis kačių kraikas

Prieš kelis dešimtmečius šis kraikas katėms išrastas kaip puiki alternatyva dulkantiems kraikams. Silikoniniai grūdeliai yra minkšti pėdutėms ir greitai bei puikiai sugeria tiek drėgmę, tiek kvapus. Šeimininkams itin patogu tai, kad tokio kraiko nereikia dažnai keisti, o apie keitimo poreikį indikuoja pasikeitusi spalva. Deja, ne visos katės mėgsta silikono grūdelių skleidžiamą šiugždesį ir faktūrą. Kai kurios katės gana greitai pripranta, tačiau išrankesni augintiniai tokiu kraiku užpildyta dėžute gali paprasčiausiai nesinaudoti.

Augalinis kraikas katėms

Vadinamasis tofu kraikas yra tikra naujovė, pasižyminti daugybe privalumų. Šis kraikas panaudotas sušoka, greitai sugeria skysčius ir kvapus, yra ekonomiškai naudojamas. Dėl augalinės sudėties jis tinka alergiškiems gyvūnams, yra švelnus kačių pėdutėms ir visiškai prie jų nelimpa. Šeimininkams patiks, kad panaudotą tofu kraiką galima nuleisti tiesiog į klozetą, todėl bus lengva pasirūpinti katės higiena ir tvarka. Bene vienintelis šio kraiko trūkumas yra palyginti aukšta kaina. Taip pat dar ne visi gyvūnų prekių skyriai siūlo įsigyti šios naujovės, tačiau tofu itin greitai populiarėja.

Koks geriausias kačių kraikas ar pavyko apsispręsti?

Jei Jūsų katė nėra išranki ir jai tinka bet koks kraikas, tuomet naudinga atrasti ir sau tinkamiausią, kad prižiūrėti katę būtų patogiau. Prie pėdučių ir katės palukų nelimpantis kraikas nėra išnešiojamas po namus bei katės reikaliukų atlikimo teritoriją. Todėl nereikės kasdien šluoti, valyti ir rankioti kraiką po visus namus. Geriausią kraiką galite surasti ne tik savo katei, bet ir sau.

ZOOplius.lt

9 thoughts on “Koks geriausias kačių kraikas – rūšys

  1. DonnaRaf says:

    Фирма «Экобур» — ваш лучший партнёр в бурении скважин на воду. Если вам нужна скважина под воду, то обращение к нам — лучший выбор. Мы придаем внимание о вашем доступе к чистой и качественной воде и предлагаем гарантированно высокий уровень сервиса. бурение на воду — наша специализация, и мы делаем это профессионально и эффективно. Благодаря нашему опыту и квалификации вы получите надёжные результаты. Мы работаем с разными видами скважин, включая скважины для воды. Наша цель — обеспечить вас доступной и качественной водой, независимо от особенностей вашего участка. Мы понимаем, что качественное бурение скважин не всегда связано с высокими затратами. Мы гордимся тем, что предлагаем нашим клиентам доступные цены при сохранении высокого качества услуг. Вам не придётся переплачивать за чистую воду — мы предлагаем оптимальные решения для вашего бюджета.

    Компания «Экобур» всегда учитывает индивидуальные потребности клиентов. Мы внимательно относимся к особенностям каждой задачи и предлагаем лучшие решения, ориентируясь на ваши потребности. Если у вас возникнут вопросы или вам потребуется дополнительная информация о наших услугах, посетите наш официальный сайт ekabur.ru. Там вы найдёте полезную информацию и сможете связаться с нашей командой, чтобы получить ответы на все интересующие вас вопросы. Мы всегда рады помочь вам обеспечить себя качественной водой с помощью бурения скважин. С нами вы можете быть уверены в верности и профессионализме!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *