Juwel Bioflow Filter L , vidinis filtras akvariumui

74.09

Juwel Bioflow Filter L , vidinis filtras akvariumui

Produkto kodas: 4022573870602 Kategorijos: , ,

Liko 2

Nemokamas pristatymas nuo 30 eurų!

Tai filtras, kuris ilgą laiką buvo viena iš šiuolaikinių akvariumų filtrų sistemų lyderių pasaulyje, dėl didelio filtro tūrio ir lengvo prižiūrėjimo.

Kievienas akvariumo savininkas turėtų užtikrinti švarą, stabilią ir sveiką vandens būklę, todėl Jums siūlome patikrintą „Bioflow” filtro sistemą.

Efektyvus filtravimas

Suteikia daug vietos puikiam mechaniniam, cheminiam ir biologiniam filtravimui ir užtikrina ilgą filtro tarnavimo laiką bei ilgesnius aptarnavimo intervalus.

Išgrynintas vanduo

Filtro konstrukcija suteikia lengvą prieigą prie siurblio ir šildytuvo, filtro laikmeną lengva nuimti ir išvalyti, srovės principas leidžia pasiekti skirtingą srauto greitį, bei filtravimo bakterijoms išgrynina vandenį.

Su „Eccoflow” cirkuliaciniu siurblliu

Labai efektyvus, tylus „Eccoflow” cirkuliacinis siurblys, kuris užtikrina tolygų šilumos paskirstymą visose jūsų akvariumo vietose. Saugu – vanduo lieka akvariume.

„Bioflow” filtrų sistema

Kiekvienoje „Bioflow” filtrų sistemoje yra penkios aukščiausios kokybės filtrų laikmenos:

  • Poli-trinkelė surenka į vandenį stambias nešvarumų daleles ir tokiu būdu tarnauja kaip mechaninis pirminis filtras.
  • Anglies kempinė sugeria kvapo junginius ir drumstumą, taip pat toksiškus junginius, palikdama krištolo skaidrumo vandenį. Tokiu būdu jis veikia kaip cheminis filtras.
  • „Nitrax” yra biologinė filtravimo terpė, kurioje yra specialių mikroorganizmų, kurie jūsų akvariume skaido nuodingus metabolitus (amonį / nitritą) ir taip sumažina žuvų mirtingumo pavojų. Dar daugiau, „Nitrax” sumažina dumblių augimą, anaerobiškai skaidydamas nitratus, taip palaikydamas jūsų žuvų gyvybingumą.
  • šiurkščiavilnė kempinė naudojama mechaniniam filtravimui ir bakterijoms lengviau įsitvirtinti, skaido fosfatus
  • Smulkios kempinės daugiausia naudojamos biologiniam filtravimui

Gamintojas: „JUWEL”, Vokietija

Panašios prekės

Kokios ZOOprekės gelbsti keturkojus