JR Farm Fruit Salad, graužikų pašaro papildas – vaisių mišinys, 200 g

1.81

JR Farm Fruit Salad, graužikų pašaro papildas – vaisių mišinys, 200 g

Produkto kodas: 4024344049149 Kategorijos: ,

Liko 100

Nemokamas pristatymas nuo 30 eurų!

Apie vaistinėlę plačiau skaitykite čia >>

“JR Farm Fruit-Salad” – tai aukštos kokybės pašaro papildas, išskirtinis mišinys, kurį sudaro įvairios džiovintos daržovės ir vaisiai iš viso pasaulio. šis pašaro papildas specialiai sukurtas nykštukiniams triušiams, jūrų kiaulytėms, žiurkėnams, žiurkėms ir pelėms, tad atitinka visus šių graužikų mitybos poreikius. Pagardinkite savo augintinio pašarą šiuo natūraliu, išskirtiniu pašaro papildu.

Sveikam organizmui palaikyti

Pašaro papildą sudaro daržovės (kukurūzai, burokėliai) ir vaisiai (bananai, ananasai, abrikosai). šiuose natūraliuose džiovintuose produktuose yra visų gyvybiškai svarbių medžiagų, vitaminų ir mineralų, būtinų sveikam suaugusio augintinio gyvenimui palaikyti.

Geram virškinimui

Pagardinta džiovintomis saldžiosiomis ceratonijomis. Ceratonijose esantis nemažas skaidulinių medžiagų kiekis padeda gerinti augintinio virškinimą.

Natūrali sudėtis

Pašaro papildą sudaro 100 proc. natūralūs produktai. Jame nėra jokių konservantų, dažiklių ir skonio stipriklių.

Įvairių rūšių graužikams

Pašaras skirtas nykštukiniams triušiams, jūrų kiaulytėms, žiurkėnams, žiurkėms ir pelėms.

JR FARM – tai aukščiausios kokybės natūralūs produktai graužikams. Gamintojai produkcijai gaminti daugiausia naudoja žaliavas iš vietinio ūkio, todėl gali užtikrinti natūralumą, šviežumą ir kokybę. JR FARM turi sertifikatus, patvirtinančius gaminių saugumą ir ypač aukštą kokybę. Gamintojų tikslas, kad graužikų pašarai bei skanėstai būtų visaverčiai, subalansuoti ir svarbiausia – sveiki. Atraskite natūralų maistą graužikams su JR FARM!

Gamintojas: “JR Farm”, Vokietija.

Sudėtis: kukurūzai, ryžių miltai, bananų (22 %), kukurūzų dribsniai, džiovintos saldžiosios ceratonijos, ananasų (7,2 %), abrikosai (4,8 %), burokėliai (2 %).

Analitinės sudedamosios dalys: žali baltymai – 8,4 %, neapdoroti aliejai ir riebalai – 2,3 %, žalia ląsteliena – 7,5 %, žali pelenai – 3,4 %.

Priedai: jusliniai priedai-dažikliai: (E102, E110, E124, E131).

šėrimo rekomendacijos: duoti kaip pašaro papildą iki 4 šaukštelių per dieną atsižvelgiant į gyvūno dydį, atskirai arba sumaišius su pagrindiniu pašaru.

Panašios prekės

Kokios ZOOprekės gelbsti keturkojus