JR Farm Chinchillas Fruit Salad, šinšilų pašaro papildas, 125 g

1.81

JR Farm Chinchillas Fruit Salad, šinšilų pašaro papildas, 125 g

Produkto kodas: 4024344004612 Kategorijos: ,

Liko 100

Nemokamas pristatymas nuo 30 eurų!

Apie vaistinėlę plačiau skaitykite čia >>

“JR Farm Chinchillas Fruit Salad” – tai aukštos kokybės pašaro papildas, kurį sudaro džiovintos erškėtuogės, morkos, porai, bulvės, pastarnokai, šermukšnių uogos bei obuolių ir bananų skiltelės. šis pašaro papildas specialiai sukurtas šinšiloms, tad atitinka visus šių graužikų mitybos poreikius. Pagardinkite savo augintinio pašarą šiuo natūraliu, išskirtiniu pašaro papildu.

Sveikam organizmui palaikyti

Pašaro papildą sudaro daržovės (bulvės, pastarnokai, morkos, porai) ir vaisiai (obuolių ir bananų skiltelės). šiuose natūraliuose džiovintuose produktuose yra visų gyvybiškai svarbių medžiagų, vitaminų ir mineralų, būtinų sveikam suaugusio augintinio gyvenimui palaikyti.

Stipriai imuninei sistemai

Pagardinta erškėtuogėmis ir šermukšnių uogomis – vitamino C šaltiniu, stiprinančiu augintinio imuninę sistemą.

Natūrali sudėtis

Pašaro papildą sudaro 100 proc. natūralūs produktai. Sudėtyje nėra jokių konservantų, dažiklių, skonio stipriklių, papildomai pridėto cukraus.

Įvairių rūšių graužikams

Pašaras skirtas šinšiloms, tačiau taip pat tinka ir nykštukiniams triušiams, žiurkėnams, žiurkėms ir pelėms.

JR FARM – tai aukščiausios kokybės natūralūs produktai graužikams. Gamintojai produkcijai gaminti daugiausia naudoja žaliavas iš vietinio ūkio, todėl gali užtikrinti natūralumą, šviežumą ir kokybę. JR FARM turi sertifikatus, patvirtinančius gaminių saugumą ir ypač aukštą kokybę. Gamintojų tikslas, kad graužikų pašarai bei skanėstai būtų visaverčiai, subalansuoti ir svarbiausia – sveiki. Atraskite natūralų maistą graužikams su JR FARM!

Gamintojas: “JR Farm”, Vokietija.

Sudėtis: erškėtuogės, bananai (31 %), morkos, obuoliai (15 %), bulvės, pastarnokai, paprastųjų šermukšnių uogos, porai.

Analitinės sudedamosios dalys: žali baltymai – 4,6 %, neapdoroti aliejai ir riebalai – 12 %, žalia ląsteliena – 17,1 %, žali pelenai – 3,4 %.

šėrimo rekomendacijos: duoti kaip pašaro papildą, 1-2 šaukštelius per dieną atsižvelgiant į gyvūno dydį, atskirai arba sumaišius su pagrindiniu pašaru.

Panašios prekės

Kokios ZOOprekės gelbsti keturkojus