TOFU kraikas ilgaplaukėms katėms, su persiko ekstraktu, granulės, 1,5 mm granulės

5.70

TOFU kraikas ilgaplaukėms katėms, su persiko ekstraktu, granulės, 1,5 mm granulės

Produkto kodas: 4771317468987 Kategorijos: , , ,

Liko 93

Nemokamas pristatymas nuo 30 eurų!

TOFU – tai viena naujausių natūralių kraikų rūšių, skirtų katėms. Jis pagamintas iš 100 % natūralios žirnių ląstelienos, be jokių sintetinių priedų ir dažiklių.

TOFU kačių kraikas su persikų ekstraktu, skirtas ilgaplaukėms katėms, greitai sugeria drėgmę ir neutralizuoja nemalonius kvapus. Be to, jis ypač švelnus jautrioms jūsų katės pėdutėms.

Su persikų ekstraktu

Dėl sudėtyje esančio persikų ekstrakto, kraikas kur kas efektyviau absorbuoja blogą kvapą, neleidžia veistis bakterijoms ir maloniai kvepia persikais, todėl šis produktas itin tinkamas ilgaplaukėms katėms.

Greitai sugeria drėgmę

Smulkios, 1,5 mm, granulės kačių šlapimą gali sugerti vos per 1,5 sekundės, taip neleisdamos drėgmei pasiekti kačių? tualeto dugno ir užkirsdamos kelią bakterijų dauginimuisi.

švelnus pėdutėms

Pagamintas iš natūralių medžiagų, kurios yra švelnios jautrioms jūsų katės pėdutėms. Katės pėdutės visuomet lieka švarios, nepalieka pėdsakų, o namuose karaliauja ideali švara.

Visiškai natūralus ir 100 % suyrantis

Pagrindinė šio natūralaus kraiko sudedamoji dalis – žirnių ląsteliena. Jo sudėtyje nėra jokių sintetinių priedų ir dažiklių. štai kodėl šis kraikas yra netoksiškas ir 100 % saugus katėms. Dėl natūralios sudėties kraikas biologiškai skaidus ir tirpus vandenyje, todėl jį galima saugiai nuleisti į tualetą?.

švara namuose

Kraikas sušoka į kietus grumstelius, kuriuos galima lengvai ir greitai pašalinti iš katės tualeto ir nuleisti į klozetą. Be to, naudojimo ir valymo metu kraikas nedulka.

Draugiškas aplinkai

Natūralus, iš žirnių ląstelienos pagamintas, kraikas yra visiškai nekenksmingas aplinkai. Kraikas yra biologiškai skaidus, todėl jį galima kompostuoti ir naudoti kaip natūralią trąšą. šiam kraikui gaminti nenaudojama mediena, tad nekertami medžiai ir taip saugoma gamta. Dėl išskirtinių sudedamųjų dalių kraikas nedulka, tad jis yra saugus tiek augintiniams, tiek jų šeimininkams.

Savybės:

  • Kiekis – 6l / 2,6 kg.

Gamintojas: „Velvet Paw”.

Žirnių ląsteliena, krakmolas, kukurūzų miltai, PCMK, guaro derva, persikų esencija.

Naudojimo instrukcija:

  • Pripilkite į švarią kačių kraiko dėžutę vos 3 cm kačių kraiko. Jei nesate anksčiau naudoję TOFU kačių kraiko, taip pat galite įmaišyti kraiką, kurį naudojate šiuo metu.
  • Nukasę dalį kraiko su išmatomis, pripilkite naujo kraiko ir atnaujinkite jį 2-3 kartus per mėnesį.
  • Kačių kraiko kastuvėliu nukaskite išmatas su grumsteliais ir nuleiskite juos tualete.
  • Atidarę pakuotę vėliau būtinai vėl ją uždarykite ir padėkite į švarią, sausą vietą, kad nesudrėktų.
  • Gaminį mažais kiekiais galima nuleisti tiesiai į kanalizaciją, tačiau žinokite, kad didesnio kiekio nuleidimas gali užkimšti tualetą.
  • Jei ilgą laiką laikysite kraiką kačių tualete, sumažės jo dezodoruojantis poveikis. Todėl rekomenduojame reguliariai keisti visą kačių kraiką.

Panašios prekės

Kokios ZOOprekės gelbsti keturkojus