Tauro pro line žirklės kirpimui, 18cm,3 vnt rinkinys, 6Cr nerūdijančio plieno

73.53

Tauro pro line žirklės kirpimui, 18cm,3 vnt rinkinys, 6Cr nerūdijančio plieno

Liko 4

Nemokamas pristatymas nuo 30 eurų!

„Tauro Pro Line” Classic linijos žirklių rinkinys, pagamintas iš nerūdijančiojo plieno 6Cr metalo lydinio. šis komplektas skirtas pradedantiems.

Komplektą sudaro:

  • Tiesios žirklės.
  • Lenktos žirklės.
  • Žirklės filiravimui.

Visos žirklės yra 18 cm ilgio, ergonimiškos, lengvai valdomos ir prižiūrimos. Žirklės turi savo dėklą.

Tiesios žirklės
Nerūdijančiojo plieno tiesios žirklės yra universaliausios iš visų žirklių, jomis galite apkirpti visų veislių gyvūnų kailį. Tiesūs žirklių ašmenys padės pasiekti kokybišką rezultatą be jokio vargo.

Lenktos žirklės
Nerūdijančiojo plieno lenktos žirklės yra skirtos apkirpti gyvūnų kojas, krūtinę ir kitas išlenktas kūno vietas. Žirklės puikiai tinka formuojant pudelių arba garbanotųjų bišonų šukuosenas.

Filiravimui skirtos žirklės
Žirklės, skirtos filiravimui, yra sukurtos taip, kad su jomis apkirptas kailis atrodytų natūraliai – kerpant suformuojami skirtingi atstumai tarp greta esančių plaukų sruogų ir jos atrodo lengvesnės ir puresnės, nei kerpant įprastomis žirklėmis.

Aukščiausia kokybė
Iš aukščiausios kokybės nerūdijančiojo plieno pagamintos žirklės yra ilgaamžės, itin aštrios ir patvarios. Galite būti tikri, jog šios žirklės jums tarnaus ne vienerius metus.

Specialus dizainas
Žirkles patogu laikyti rankose dėl specialiai suformuotų rankenų, kurios nevargins jūsų riešų.

Žirklių priežiūros vadovas. Lengvai reguliuojamos su reguliatoriumi, lengvai prižiūrimos. Svarbu: po kiekvieno šuns kirpimo žirkles būtina išvalyti. Elgtis atsakingai ir atsargiai, saugoti žirkles nuo aštrių smūgių į kietą dangą, smūgio metu pažeistos žirklės gali būti nebetinkamos kirpimui. Teisingai prižiūrint žirkles – galąsti reikia žymiai rečiau. Žirklės sukurtos ilgalaikiam naudojimui. Rekomenduojama naudoti tik išmaudytiems šunims kirpti.

Savybės:

  • Dydis: 7″ / 18 cm.
  • Sudėtis: 6Cr nerūdijantysis plienas.
  • Spalva – pilka.

Pagaminta Kinijoje.

Panašios prekės

Kokios ZOOprekės gelbsti keturkojus