Tauro pro line žirklės kirpimui, 15cm, lenktos, aliuminis, 440c nerūdijančio plieno, raudonos spalvos

45.59

Tauro pro line žirklės kirpimui, 15cm, lenktos, aliuminis, 440c nerūdijančio plieno, raudonos spalvos

Liko 9

Nemokamas pristatymas nuo 30 eurų!

„Tauro Pro Line” Aliuminio linija – tai naujos kartos žirklės, kurių gamybos procese naudojami aukščiausios kokybės nerūdijantysis 440c plienas ir aliuminis. Dėl šios gamybos technologijos, užtikrinama aukščiausia kokybė – žirklės yra ypatingai lengvos, ergonomiškos, pritaikytos dirbti nepertraukiamai, ilgą laiką.

Dėl savo specialaus dizaino ir aliuminio rankenų, žirkles itin patogu valdyti, todėl jos taps nepamainomu įrankiu kailiui prižiūrėti.

Ergonomiškas dizainas
Nerūdijančiojo plieno lenktos žirklės ir jų ergonomiškas dizainas leidžia lengvai ir saugiai kirpti gyvūno snukutį, aplink akis, ausis, pėdutes. Žirklės puikiai tinka formuojant pudelių arba garbanotųjų bišonų šukuosenas.

Lengvas valdymas – profesionalai rekomenduoja!

Kerpant gyvūną šiomis žirklėmis, rankos nepatiria apkrovos, nepavargsta, galima lengvai kontroliuoti judesius – dėl itin aukštos kokybės ir labai lengvo valdymo, šios linijos žirklės yra populiariausios tarp kirpimo meistrų.

Aukščiausia kokybė
Iš aukščiausios kokybės nerūdijančiojo plieno pagamintos žirklės yra ilgaamžės, itin aštrios ir patvarios. Galite būti tikri, jog šios žirklės jums tarnaus ne vienerius metus.

Spalvų gausa

Iš šios Aliuminio linijos – žirklių spalvų gausos nesunkiai rasite norimą spalvą.

Žirklių priežiūros vadovas. Lengvai reguliuojamos su reguliatoriumi, lengvai prižiūrimos. Svarbu: po kiekvieno šuns kirpimo žirkles būtina išvalyti. Elgtis atsakingai ir atsargiai, saugoti žirkles nuo aštrių smūgių į kietą dangą, smūgio metu pažeistos žirklės gali būti nebetinkamos kirpimui. Teisingai prižiūrint žirkles – galąsti reikia žymiai rečiau. Žirklės sukurtos ilgalaikiam naudojimui. Rekomenduojama naudoti tik išmaudytiems šunims kirpti.

Savybės:

  • Skirta: kirpimui.
  • Forma: lenktos.
  • Dydis: 6″ / 15 cm.
  • Sudėtis: 440c nerūdijantysis plienas, aliuminis.

Pagaminta Kinijoje.

Panašios prekės

Kokios ZOOprekės gelbsti keturkojus