Tauro pro line žirklės kirpimui, 11.5cm, 440c nerūdijančio plieno

28.49

Tauro pro line žirklės kirpimui, 11.5cm, 440c nerūdijančio plieno

Liko 2

Nemokamas pristatymas nuo 30 eurų!

“Tauro Pro Line” Classic linijos žirklės, pagamintos iš aukščiausios kokybės nerūdijančiojo 440c rūšies, vieno lydinio, plieno, skirto profesionalių žirklių gamybai. Tai yra vienos mažiausių žirklių pasaulyje, užapvalinti žirklių galiukai leidžia ypatingai kruopščiai ir saugiai kirpti aplink šuniuko ausis, akis, snukutį ir pėdutes, pasiekti sunkiai prieinamas vietas.

Dėl savo specialaus dizaino žirkles itin patogu valdyti, todėl jos taps nepamainomu įrankiu kailiui prižiūrėti.

Kirpimas
Tiesios 11.5 centimetrų (4.5 colių) ilgio žirklės skirtos kirpimui. Nerūdijančiojo plieno trumpomis tiesiomis žirklėmis galite apkirti vietas, kurioms reikia tikslumo ir atsargumo: aplink gyvūno snukutį, akis, ausis ir pėdutes. Tiesūs žirklių ašmenys padės pasiekti kokybišką rezultatą be jokio vargo. Puikiai tinka kačių kailio priežiūrai.

Skirta ir profesionalams, ir mažiau patirties turintiems

Žirklės skirtos profesionaliam kirpimui, tačiau labai patogios ir mažiau patirties turintiems, nes yra saugios gyvūnui, lengvos, aštrios ir labai lengvai valdomos. Išskirtinio dizaino, puoštos kristalais.

Elegantiška
Žirklės atrodo prabangiai ir elegantiškai, yra papuoštos kristalu.

Aukščiausia kokybė

Iš aukščiausios kokybės nerūdijančiojo plieno pagamintos žirklės yra ilgaamžės, itin aštrios ir patvarios. Galite būti tikri, jog šios žirklės jums tarnaus ne vienerius metus.

Specialus dizainas

Žirkles patogu laikyti rankose ir naudoti dėl specialiai suformuotų rankenų, kurios nevargins jūsų riešų. Ašmenų galai buki, todėl saugiai padailinsite plaukus apie augintinio ausis ar snukį.

Žirklių priežiūros vadovas. Lengvai reguliuojamos su reguliatoriumi, lengvai prižiūrimos. Svarbu: po kiekvieno šuns kirpimo žirkles būtina išvalyti. Elgtis atsakingai ir atsargiai, saugoti žirkles nuo aštrių smūgių į kietą dangą, smūgio metu pažeistos žirklės gali būti nebetinkamos kirpimui. Teisingai prižiūrint žirkles – galąsti reikia žymiai rečiau. Žirklės sukurtos ilgalaikiam naudojimui. Rekomenduojama naudoti tik išmaudytiems šunims kirpti.

Savybės:

  • Skirta: kirpimui.
  • Forma: trumpos, tiesios.
  • Dydis: 4,5″ / 11,5 cm.
  • Spalva – pilka.
  • Sudėtis: 440c nerūdijantysis plienas.

Pagaminta Kinijoje.

Panašios prekės

Kokios ZOOprekės gelbsti keturkojus