Tauro pro line žirklės filiravimui, 18cm, 56 dantukų, lenktos, 440c nerūdijančio plieno

79.22

Tauro pro line žirklės filiravimui, 18cm, 56 dantukų, lenktos, 440c nerūdijančio plieno

Liko 15

Nemokamas pristatymas nuo 30 eurų!

„Tauro Pro Line” Classic linijos žirklės, pagamintos iš aukščiausios kokybės nerūdijančiojo 440c rūšies, vieno lydinio, plieno, skirto profesionalių žirklių gamybai. šios linijos žirklės pasižymi lengvumu, todėl labai lengvai ir manevringai valdomos, o dėl gamybai naudojamų aukštos kokybės medžiagų yra itin aštrios.

Dėl savo specialaus dizaino žirkles itin patogu valdyti, todėl jos taps nepamainomu įrankiu kailiui prižiūrėti. Prabangaus, klasikinio dizaino žirklės, sukurtos profesionalams.

Skirtos kailiui filiruoti

18 centimetrų (7 colių) ilgio žirklės skirtos filiravimui. Puikiai pritaikytos, kai norima išgauti ne lygų kirpimą, o filiravimą. šis modelis turi 56 dantukus, kurie iškarpo padarydami nelygų siluetą. Žirklės yra sukurtos taip, kad su jomis apkirptas kailis atrodytų natūraliai – kerpant suformuojami skirtingi atstumai tarp greta esančių plaukų sruogų ir jos atrodo lengvesnės ir puresnės, nei kerpant įprastomis žirklėmis.

Ergonomiškas dizainas

Ergonomiško dizaino žirklės turi papildomas auseles, kurios sukuria išskirtinai patogią pirštų padėtį darbo metu. Smulkios papildomos detalės užtikrina žirklių stabilumą rankose, neleidža žirklėms susikirsti.

Elegantiškos ir prabangios
Žirklės atrodo prabangiai ir elegantiškai, yra papuoštos kristalu.

Aukščiausia kokybė
Iš aukščiausios kokybės nerūdijančiojo plieno pagamintos žirklės yra ilgaamžės, itin aštrios ir patvarios. Galite būti tikri, jog šios žirklės jums tarnaus ne vienerius metus.

Žirklių priežiūros vadovas. Lengvai reguliuojamos su reguliatoriumi, lengvai prižiūrimos. Svarbu: po kiekvieno šuns kirpimo žirkles būtina išvalyti. Elgtis atsakingai ir atsargiai, saugoti žirkles nuo aštrių smūgių į kietą dangą, smūgio metu pažeistos žirklės gali būti nebetinkamos kirpimui. Teisingai prižiūrint žirkles – galąsti reikia žymiai rečiau. Žirklės sukurtos ilgalaikiam naudojimui. Rekomenduojama naudoti tik išmaudytiems šunims kirpti.

Savybės:

  • Skirta: filiravimui.
  • Forma su dantukais.
  • Dydis7″ / 18 cm.
  • 56 dantukai.
  • Spalva – pilka.
  • Sudėtis: 440c nerūdijantysis plienas.

Pagaminta Kinijoje.

Panašios prekės

Kokios ZOOprekės gelbsti keturkojus