Priemone atbaidyti gyvunus Stop it Exterier Spray 400 ml

8.54

Priemone atbaidyti gyvunus Stop it Exterier Spray 400 ml

Liko 100

Nemokamas pristatymas nuo 30 eurų!

“Beaphar Stop It Exterier Crystals” – purškiama priemonė katėms ir šunims atbaidyti.

Puikus pagalbininkas dresuojant

Tai idealus produktas augintinio dresūrai, jis pripratins jūsų šunį arba katę laikytis toliau nuo tų vietų, kur jų buvimas nepageidaujamas.

Atbaido skleidžiamu kvapu

Skleidžia katėms ir šunims nemalonų kvapą ir yra naudojamas siekiant gyvūną atbaidyti nuo tų vietų, kur jų buvimas nepageidaujamas.

Naudoti lauke

Padeda išvengti gyvūnų sukeliamų aibių lauke.

Paviršiams apsaugoti

Skirta naudoti paviršiams, kuriuos norite apsaugoti nuo gyvūnų.

Nepukšti ant gyvūnų, augalų, maisto

Nepurkškite ant gyvūnų ir augalų. Venkite patekimo ant maisto produktų, indų ir paviršių, kontaktuojančių su maisto produktais.

Savybės:

Talpa400 ml.

Gamintojas: “Beaphar”, Nyderlandai.

Naudojimas: pasukite purkštuvo antgalį į purškimo padėtį. Purkškite priemonę 15-20 cm atstumu. Pakartokite procesą kas 2-3 dienas. Prieš purškimą patikrinkite medžiagos, kilimų spalvos bei lakuotų paviršių atsparumą.

Įspėjamoji informacija: po naudojimo ir kontakto su oda kruopščiai nusiplaukite rankas. Sudėtyje yra citronelalio, geraniolio, citronelolio. Galimos alerginės reakcijos ir organizmo individualus jautrumas preparato komponentams.

Laikymo sąlygos: laikyti sandariai uždarytoje gamyklinėje pakuotėje tamsioje ir vėsioje vietoje, ne aukštesnėje nei 25 °C temperatūroje. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Skirta tik gyvūnams. Naudokite lauke.

Panašios prekės

Kokios ZOOprekės gelbsti keturkojus