Pavadis prie dviračio 1-2m, 25mm, juodas

8.26

Pavadis prie dviračio 1-2m, 25mm, juodas

Produkto kodas: 4011905012827 Kategorijos: , , , ,

Liko 10

Nemokamas pristatymas nuo 30 eurų!

Laisvalaikis su augintiniu gali būti malonus ne tik pasivaikščiojant, bet ir linksmai riedant dviračiu. šis puikus pavadėlis skirtas vedžioti šunį važiuojant dviračiu, todėl saugiai galėsite vesti augintinį šalia dviračio ir mėgautis išvažiavimu be jokių rūpesčių.

Idealu važiuojant dviračiu

Elastinis pavadėlis sušvelnina staigius šuns judesius, todėl vedžioti jį ir kartu minti dviratį dar patogiau ir saugiau.

Universalus

Su dideliu karabinu – itin patogu naudotis norint atlaisvinti pavadėlį. Be to, nuėmus tampriąją dalį pavadėlį galima naudoti vedžioti augintinį įprastai.

Skirta įvairiems šunims

Skirta mažų, vidutinio dydžio ir didelių veislių šunims.

Reguliuojamas

Pavadėlis yra reguliuojamas, todėl gali būti apjuosiamas apie šeimininko krūtinės ląstą – taip abi rankos taps laisvos.

Savybės:

Matmenys: pavadėlio ilgis – 1-2 m, plotis – 25 mm.

Spalva – juoda.

Gamintojas: “Trixie”, Vokietija.

Norėdami užtikrinti pavadėlio tvirtumą, sujunkite abi pavadėlio dalis karabinu.

Norėdami išvengti nukritimo nuo dviračio, augintiniui smarkiai timtelėjus pavadėlį, abi pavadėlio dalis sujunkite tik “Velcro” juosta. Ji atsiklijuos šuniui smarkiau patempus pavadėlį. Atkreipkite dėmesį, kad mažų ir vidutinių veislių šunims “Velcro” juosta turi būti klijuojama žemiau (rekomenduojama 2-3 cm), dideliems šunims – aukščiau. Patikrinkite sujungimo tvirtumą prieš kelionę. “Velcro” juostos sujungimas turi atsilaisvinti be didelės jėgos. Jei abi pavadėlio dalis jungiate tik “Velcro” juosta, nenaudojamą karabiną užkiškite už tvirtinimo gumelės, esančios ant pavadėlio. Taip išvengsite susižalojimo atsilaisvinus abiem pavadėlio dalims.

Panašios prekės

Kokios ZOOprekės gelbsti keturkojus