Nature’s Protection skanėstas šunims, arklienos ir menkės suktinukai 75 g

1.53

Nature’s Protection skanėstas šunims, arklienos ir menkės suktinukai 75 g

Liko 100

Nemokamas pristatymas nuo 30 eurų!

“Nature”s Protection” skanėstai – aukščiausios klasės, natūralūs, išskirtinių skonių, skirtingų rūšių gardėsiai, sukurti patenkinti įvairių augintinių poreikius. šiuose skanėstuose nėra dirbtinių dažiklių, antioksidantų ir skonio stipriklių. Arklienos ir menkės suktinukai – itin gurmaniškas ir sveikas pasirinkimas norintiems palepinti savo augintinį. Arkliena yra tinkama šunims, turintiems jautrią virškinimo sistemą, o menkė šį užkandį praturtina Omega-3 riebalų rūgštimis ir vitaminais A bei D.

Natūrali sudėtis

Sudėtyje – tik natūralūs, naudingi gyvūno organizmui ingredientai. Sudėtyje – 68,3 proc. arklienos ir 25 proc. menkės.

Be dirbtinių dažiklių

Skanėstai yra be dirbtinių dažiklių, skonio stipriklių ir genetiškai modifikuotų produktų.

Tinka jautresniems augintiniams

Tinka šunims su jautria virškinimo sistema. Be to, sudėtyje nėra grūdinės kilmės produktų, tad skanėstais galėsite lepinti ir į alergiją linkusius šunis.

Svorio reguliavimas

Skanėstai yra tinkami augintinio svorio kontrolei, kadangi arkliena – liesas baltymų šaltinis. Menkė yra balta hipoalerginė, liesa žuvis, Omega-3 riebalų rūgščių, vitaminų A ir D šaltinis, tinka nutukti linkusiems augintiniams.

Patogi pakuotė

Patogi, lengvai atidaroma pakuotė, joje esantis užtraukiamas užsegimas (angl. zip lock) apsaugo skanėstus nuo drėgmės.

Savybės:

Sudėtyje yra 68,3 proc. arklienos ir 25 proc. menkės.

Puikiai tinka augintinio palepinimui.

Skirta suaugusiems šunims.

Pagaminta Europos Sąjungoje.

Sudėtis: arkliena 68,3 %, menkė 25 %, sorbitolis 2 %, krakmolas 2 %, augaliniai baltymai 2 %, glicerinas 0,5 %, druska 0,2 %.

Sudėties analizė: žali baltymai – 28 %, žali riebalai – 6 %, žali pelenai – 4 %, žalia ląsteliena – 0,2 %, drėgnis – 18 %.

šėrimo rekomendacija: duokite tarp pagrindinių šėrimų, atsižvelgiant į augintinio svorį, amžių ir aktyvumą. Netinka jaunesniems nei 3 mėnesių šuniukams.
Dubenėlis šviežio, švaraus vandens visada turi būti gyvūnui prieinamoje vietoje. Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje, atokiau nuo saulės spindulių – ne aukštesnėje nei +25 ?C temperatūroje. Atidarius suvartoti per 3 dienas.

Panašios prekės

Kokios ZOOprekės gelbsti keturkojus