Natūralus eterinių aliejų mišinys Plant Therapy Calming the child KidSafe, 10ml

11.39

Natūralus eterinių aliejų mišinys Plant Therapy Calming the child KidSafe, 10ml

Produkto kodas: 680912005807 Kategorijos: , , ,

Liko 8

Nemokamas pristatymas nuo 30 eurų!

Eterinių aliejų mišinys nuostabiai veikia mažuosius. Padeda sukurti ramybės atmosferą dienos metu arba ruošiantis miegui. Natūrali, saugi priemonė, padėsianti užmigti arba pristabdyti įsiaudrinusias mintis ir jausmus. Mišinys padės vaikams mėgautis taikiomis, tyliomis akimirkomis ir pajusti ramybę.

Tinka naudoti tiek vaikams, tiek augintiniams

PLANT THERAPY pirmieji sukūrė eterinius aliejus, specialiai skirtus naudoti vaikams. Jie pažymėti ženkliuku “KidSafe”. Eteriniai aliejai skirti vaikams nuo 2 iki 10 metų. Jie yra 100% gryni ir neskiesti. Eteriniai aliejai sukurti tam, kad galėtų padėti išspręsti įvairias vaikų elgesio ir sveikatos problemas.

Eterinis aliejus pasižymi šiomis savybėmis:

  • Raminančiomis.?
  • Atpalaiduojančiomis.?
  • Subalansuojančiomis.?

šis eterinis aliejus gali padėti:

  • Subalansuoti fizinę ir emocinę būseną.
  • Atpalaiduoti nervų sistemą.
  • Sukurti?raminančią atmosferą.
  • Pagerinti miego kokybę.??

Sudėtyje – natūralūs mandarinų, saldžiųjų mandarinų, tikrųjų levandų, kilniųjų blezdingūnių eteriniai aliejai. Mišiniuose eteriniai aliejai papildo vienas kitą, gali intensyviau paveikti emocijas, savijautą ir dvasinę sveikatą, negu pavieniai eteriniai aliejai.

Įspėjamoji informacija. Tik išoriniam naudojimui. Saugoti, kad nepatektų į akis, nosį ar burną. Prieš naudojimą pasitarkite su gydytoju, jeigu sergate onkologinėmis, sunkiomis kepenų ar inkstų ligomis, taip pat jei laukiatės ar žindote kūdikį.?

 

Sudėtis: Mišinys sudarytas iš šių eterinių aliejų: mandarinų (Mandarin), saldžiųjų mandarinų (Tangerine), tikrųjų levandų (Lavender), kilniųjų blezdingūnių (Chamomile Roman) ir 2% frakcionuoto kokosų aliejaus (Fractionated Coconut Carrier Oil).

Savybės:

  • Tūris – 10 ml.

Gamintojas: “Plant Therapy”, JAV.

Panašios prekės

Kokios ZOOprekės gelbsti keturkojus