Kailio džiovintuvas Tauro pro line by Shernbao, baltas

139.00

Kailio džiovintuvas Tauro pro line by Shernbao, baltas

Produkto kodas: 4771317466983 Kategorijos: , , , ,

Liko 100

Nemokamas pristatymas nuo 30 eurų!

Kailio džiovintuvas Tauro Pro Line by Shernbao

Nedidelis, lengvas ir modernus kailio džiovintuvas „Tauro Pro Line” puikiai tiks tiek kasdieniam, tiek profesionaliam naudojimui. Kasdienė augintinio kailio priežiūra ar profesionalus kailio paruošimas varžyboms ir parodoms taps paprastu ir maloniu procesu.

Labai patogaus ir nesudėtingo valdymo džiovintuvas įtiks net išrankiausiems. 2200W džiovintuvas labai greitai ir nesunkiai išdžiovins net ir didelių veislių šunį.

Komplekte svarbiausi ir patogiausi priedai:

  • platus antgalis, kuris pūtimo srovę paskleis plačiai ir leis greičiau išdžiovinti didesnį plotą
  • apvalus antgalis, kuris pūtimo srovę koncentruoja į mažesnį plotą
  • siauras antgalis, kuris pūtimo srovę koncentruoja ir sustiprina, bei leidžia įtin greitai išdžiovinti šlapią kailį, išpūsti besišeriančią povilnę ir ištiesinti kailį
  • žarna su rankena, kuri apsaugo nuo karščio ir leidžia patogiai laikyti feną ir susikoncentruoti į gyvūno kailio džiovinimą.

Lanksti žarna ir skirtingi antgaliai leidžia reguliuoti srovės stiprumą, koncentraciją bei pritaikyti skirtingiems kailio tipams. Žarną ir filtrą lengva nuimti, valyti ir pritvirtinti, todėl paprasta prižiūrėti kasdien.

Galingas, tačiau mažai elektros energijos naudojantis variklis

šis džiovintuvas turi vieną galingą variklį. 2200W variklio džiovintuvas savo galia lenkia net du variklius turinčius džiovintuvus. Nauja variklio technologija leidžia sunaudojant nedaug elektros energijos išgauti didelę galią, todėl šis kailio džiovintuvas pasižymi ekonomišku elektros energijos sunaudojimu

Lengvai reguliuojamas didelis oro srautas, tūris ir temperatūra

  • šiame džiovintuve patobulinta vidinė oro cirkuliavimo konstrukcija ir srauto tėkmė. Tai užtikrina didelį išpučiamo oro srautą ir tūrį, kurio dėka kailis greitai džiovinamas.
  • Reguliuojamas pučiamo oro srautas nuo lėto iki itin greito pavers gyvūno kailio džiovinimą lengvu malonumu, o svarbiausia – bus komfortiškas ir gyvūnui.

Elegantiškas, novatoriškas ir daugiafunkcinis dizainas leis kailio džiovintuvą naudoti Jums patogiausiu būdu:

  • pastatytą ant žemės, stalo ar kito paviršiaus
  • pakabintą nuo lubų
  • pakabintą ant stovo, kuris prilaiko žarną, bei palengvina feno naudojimą. Informaciją apie stovą rasite čia
  • naudoti kartu su stovo ir vamzdžio komplektu, su kuriuo nebereikės rankose laikyti feno ir kailio džiovinimas bus dar patogesnis ir lengvesnis. Informaciją apie stovą, galite rasti čia

šis džiovintuvas išsiskiria patobulintu išoriniu dizainu su elegantišku poliruotu paviršiumi.

Saugus ir ilgaamžis

Džiovintuvas pagamintas naudojant aukščiausios kokybės detales, kurios užtikrina jo saugumą ir ilgaamžiškumą. Patobulintas variklis, su didesne jėga, suteikia didesnę pūtimo galią.

Tinka naudojimui ištisus metus

šis džiovintuvas puikiai tinka naudojimui visais metų sezonais. Dėl savo savybių, jis ypatingai tinka šaltesniam klimatui – labai greitai išdžiovina bet kokį kailio tipą.

Savybės:

Galingumas: 2200W.

Triukšmo lygis – 82 dB.

Svoris – 5,2 kg.

Džiovintuvo pūtimo galia – 920 g.

Maksimalus greitis 66000 FPM.

Maksimalus oro srautas – 250CFM.

Maksimali temperatūra – 46 ° C.

Kištukas – AU.

Spalva: baltas

Panašios prekės

Kokios ZOOprekės gelbsti keturkojus