A’Scentuals Kennel Cough eterinių aliejų mišinys 10ml, pipetė

8.99

A’Scentuals Kennel Cough eterinių aliejų mišinys, 10 ml pipetė

Produkto kodas: 4771317466204 Kategorijos: , , ,

Neturime

Nemokamas pristatymas nuo 30 eurų!

A’Scentuals Kennel Cough sudėtyje esančių eterinių aliejų sinergija, skirta puikiai jūsų emocinei ir fizinei būklei palaikyti. Eterinių aliejų mišiniai pasižymi sinerginiu veikimu, kai vienas aliejus sustiprina kito aliejaus poveikį ir jų savybių intensyvumą.

Eterinių aliejų molekulės, pasklidusios po visą patalpą, skleidžia malonų aromatą, kuriuo gali mėgautis visi ten esantys žmonės. Garinant šį eterinį aliejų naikinamos bakterijos ir virusai, dezinfekuojamas bei valomas patalpų oras. Svarbiausia, jog gyvūnams, kurie yra namuose – eteriniai aliejai visiškai saugūs.

šis eterinis aliejus gali padėti:

 

  • Gerinti kvėpavimo sistemos veiklą, gali padėti kovoti su kvėpavimo takų ligomis;
  • Naikinti bakterijas, virusus ir grybelius;
  • Dezinfekuoti ir valyti patalpų orą.

Natūralus eterinių aliejų mišinys

Sudarytas iš 100% grynų, natūralių eterinių aliejų. Jame nėra jokių cheminių medžiagų ir priedų.

Naudojimas. 10-15 lašų eterinio aliejaus mišinio įlašinkite į kvapų difuzorių/elektrinį garintuvą.

Įspėjamoji informacija. Tik išoriniam naudojimui. Naudojant tiesiogiai ant odos, būtina skiesti augaliniu aliejumi. Saugoti, kad nepatektų į akis, nosį ar burną. Prieš naudojimą pasitarkite su gydytoju, jeigu sergate onkologinėmis, sunkiomis kepenų ar inkstų ligomis, taip pat jei laukiatės ar žindote kūdikį. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Skirti žmonėms bet ir saugūs augintiniams.

Sudėtis. Mišinys sudarytas iš šių natūralių eterinių aliejų – kopalių (Copaifera Officinalis), pipirmečių (Mentha piperita), pluoštinių bosvelijų (Boswellia serrata), rutulinių eukaliptų (Eucalyptus globulus), tikrųjų citrinmedžių (Citrus limon).

Savybės:

 

  • Tūris – 10 ml.

Gamintojas – „A”Scentuals”, Lietuva.

Mišinį sudaro šie natūralūs eteriniai aliejai: kopalių (Copaiba Oleoresin) (lot. Copaifera Officinalis), pipirmečių (lot. Mentha x piperita), pluoštinių bosvelijų (Frankincense Serrata) (lot. Boswellia serrata), rutulinių eukaliptų (lot. Eucalyptus globulus), tikrųjų citrinmedžių (Lemon) (lot.Citrus x limon).

Naudojimas

1-3 lašus eterinio aliejaus įlašinkite į kvapų difuzorių/elektrinį garintuvą, užlašinkite ant medžiaginio antkaklio, žaislo ar augintinio guolio.

Įspėjamoji informacija

Tik išoriniam naudojimui. Naudojant tiesiogiai ant odos, būtina skiesti augaliniu aliejumi. Saugoti, kad nepatektų į akis, nosį ar burną. Prieš naudojimą pasitarkite su gydytoju, jeigu sergate onkologinėmis, sunkiomis kepenų ar inkstų ligomis, taip pat jei laukiatės ar žindote kūdikį.

Panašios prekės

Kokios ZOOprekės gelbsti keturkojus