JR farm Grainless Gugl, gardėsis graužikams 180 g

2.38

JR farm Grainless Gugl, gardėsis graužikams 180 g

Produkto kodas: 4024344133541 Kategorijos: ,

Liko 100

Nemokamas pristatymas nuo 30 eurų!

Ypatingas skanėstas graužikams – tortas iš šieno, sėklų, džiovintų žolelių ir kitų ingredientų. Jūsų augintinio laukia ne tik originali staigmena, bet ir naudingi, natūralūs, kvapnūs produktai. Nustebinkite savo graužiką gardžia dovana gimtadienio ar kokia kita proga – padovanokite jam šį skanų, kvapnų tortą!

Natūrali sudėtis

Skanėstas paruoštas iš 100 proc. natūralių produktų. Jame nėra jokių konservantų, dažiklių ir skonio stipriklių.

Tortas – iš įvairių šieno, sėklų, džiovintų žolelių ir kitų ingredientų

Skanėstas, kuriame gausu ląstelienos – šieno, kiaulpienių, dilgėlių.Taip pat jis pagardintas žirnių dribsniais ir džiovintomis morkomis, kanarinio strypainio, kanapių, linų sėklomis, grikiais ir papuoštas rožių ir medetkų žiedlapiais. Dubenėlis pagamintas iš palmių lapų, kuriuos augintinis taip pat gali suėsti.

Be grūdų

Pašare nėra grūdų, tad toks maistas tinka graužikams, kuriems yra alergiški grūdinėms kultūroms.

Gamintojas: “JR Farm”, Vokietija.

Sudėtis: žirnių dribsniai, palmių lapai, žolių sėklos, kanarinio strypainio sėklos, šienas, grikiai, pipirmetės, kiaulpienės, rapsų aliejus, petražolės, morkos, dilgėlės, kanapių sėklos, linų sėklos, pankoliai, juodieji kmynai, rožių žiedai, medetkų žiedai.

Analitinės sudedamosios dalys: žali baltymai – 19 %, neapdoroti aliejai ir riebalai – 5,5 %, žalia ląsteliena – 15,1 %, žali pelenai – 5,1 %.

šėrimo rekomendacijos: duoti kaip pašaro papildą.

Panašios prekės

Kokios ZOOprekės gelbsti keturkojus