Pro plan puppy Large Athletic 3kg pašaras jauniems didelių veislių šunims

12.24

Pro plan puppy Large Athletic 3kg pašaras jauniems didelių veislių šunims

Liko 29

Nemokamas pristatymas nuo 30 eurų!

“Pro Plan Puppy Large Athletic” – kasdienis šunų maistas, specialiai subalansuotas didelių veislių atletiškiems šuniukams ir jauniems šunims (2-18 mėn. amžiaus), sveriantiems ne daugiau kaip 25 kg. Puikiai tinka bokserių, vokiečių aviganių, dalmatinų, dobermanų, vokiečių dogų, seterių, veimaranerių, airių vilkogaudžių, kurtų ir kitų veislių šunims. Taip pat tinka šuningoms ir žindančioms kalėms.

Didelių veislių šunys pagal kūno sudėjimą dažniausiai yra skirstomi į dvi grupes: atletiškus ir tvirtus. Tyrimai rodo, kad šie du kūno sudėjimo tipai turi labai skirtingas charakteristikas, nuo kurių priklauso šunų mitybos ypatumai. Pavyzdžiui, didelių veislių tvirto sudėjimo šunys yra linkę turėti daugiau kūno riebalų ir jiems naudingiau riboti suvartojamą kalorijų kiekį, kad nepriaugtų daug svorio.

Tuo tarpu atletiško sudėjimo šunys linkę daugiau judėti, todėl jiems su maistu reikia gauti didesnį kiekį energijos. Įdomus faktas – atletiško tipo šunys suvartoja daugiau energijos nei tvirto sudėjimo, net ir kai ilsisi.

SU ANTIKŪNIAIS Iš PRIEšPIENIO

Imuninei sistemai

Su iš priešpienio gaunamais antikūnais, kurie stiprina imuninę sistemą ir subalansuoja gerąsias ir blogąsias bakterijas šuniuko virškinimo sistemoje. Užtikrina greitesnę medžiagų apykaitą.

PAPILDYTAS BALTYMAIS

Su vištiena ir ryžiais

Pašaro sudėtyje yra aukštos kokybės vištienos gabalėlių ir ryžių. Tai pagrindiniai ingredientai, garantuojantys ėdalo maistingumą. Aukštos kokybės baltymai, suteikia šuniukui reikiamą energijos kiekį, padeda palaikyti stiprią raumenų masę.

SVEIKI SĄNARIAI

Pagrindinių maistinių medžiagų derinys padeda išlaikyti sveikus sąnarius, kad šuo galėtų gyventi aktyviai.

SKLANDUS VIRšKINIMAS

Įrodyta tyrimais
Tyrimais įrodyta, kad šis pašaras sumažina virškinimo sutrikimų riziką.

VITAMINŲ IR MINERALŲ DERINYS

Kailiui, odai, imunitetui

Su žuvų taukais, kuriuose gausu Omega-3 ir 6 riebalų rūgščių, padedančių palaikyti sveiką odą ir žvilgantį kailį. Su svarbiausiais vitaminais ir mineralais, reikalingais sveikam šuniuko vystymuisi ir stipriai imuninei sistemai palaikyti.

šis unikalios sudėties pašaras specialiai skirtas didelių veislių atletiškiems šuniukams ir jauniems šunims (2-18 mėn. amžiaus), sveriantiems ne daugiau kaip 25 kg. Taip pat tinka šuningoms ir žindančioms kalėms.

PRO PLAN sausi pašarai pasižymi aukštos kokybės ingredientais bei atspindi naujausiomis tendencijomis grįstą sveiką augintinių mitybą. Pašarų sudėtyje – augintiniui naudingi vitaminai, mineralai bei maistinės medžiagos.

Atstovas Lietuvoje: UAB “Nestle Baltics”.

Sudėtis: vištiena (17 %), dehidratuoti paukštienos baltymai, kviečiai, ryžiai (9 %), glitimas, sojos miltai, kukurūzai, gyvuliniai riebalai, hidrolizatas, džiovintas runkelių minkštimas, mineralai, žuvų taukai, džiovintos krekenos (0,1 %).

Analitinės sudedamosios dalys: žali baltymai – 32 %, neapdoroti aliejai ir riebalai – 17 % žali pelenai – 7 %, žalia ląsteliena – 2 %.

Priedai/kg: maistiniai priedai: vit. A – 25000 TV, vit. D3 – 810 TV, vit. E – 300 mg, vit. C – 120 mg, geležies sulfato monohidratas – 210 mg, bevandenis kalcio jodatas – 2,7 mg, vario sulfato pentahidratas – 42 mg, mangano sulfato monohidratas -100 mg, cinko sulfato monohidratas – 355 mg, natrio selenitas – 0,24 mg. Su antioksidantais.

šėrimo rekomendacijos:

dėl šuningų ir žindančių kalių šėrimo klauskite veterinaro. Nujunkymas ir augimas: nujunkymo metu nuo 3 iki 6 savaičių amžiaus šuniuką šerkite sudrėkintu “Pro Plan® Puppy” pašaru 3-4 kartus per dieną. Nujunkius šuniuką šerkite pagal šėrimo rekomendacijas ant pakuotės lentelėje. Nuo 3 mėnesių palaipsniui vis mažiau drėkinkite ėdalą. Kad šuniukas augtų sveikas, užtikrinkite, kad jis augimo metu išlaikytų liesą kūną. Didinkite arba mažinkite ėdalo normas pagal šuniuko aktyvumą, fizinę būklę ir individualius poreikius. švarus ir šviežias vanduo šuniui visuomet turi būti prieinamas. Reguliariai konsultuokitės su veterinaru, kad šuo būtų sveikas.

Panašios prekės

Kokios ZOOprekės gelbsti keturkojus