Finko Domino Gold 400g kombinuotasis pašaras šinšiloms

1.95

Finko Domino Gold 400g kombinuotasis pašaras šinšiloms

Produkto kodas: 4771317454850 Kategorijos: ,

Liko 88

Nemokamas pristatymas nuo 30 eurų!

Pašaras šinšiloms – tai kombinuotasis pašaras šinšiloms, kurio sudėtiyje esantys ingredientai padeda pagerinti bei palaikyti gerą virškinimo sistemos veiklą. Domino Gold pašare gausu vitamino A ir E, kurie išlaiko sveiką ir išpuoselėtą augintinio kailį, o vitaminas D3 stimiliuoja kalcio ir fosforo pasisavinimą bei palaiko sveiką gyvūno kaulų struktūrą.

štai kodėl atnaujintus DOMINO GOLD pašarus sudaro tai, kuo įprastai minta graužikai. Ryškiame maišelyje rasite džiovintų daržovių, grūdų, saulėgrąžų ir kitų gardėsių, kuriuos taip mėgsta šios rūšies gyvūnai.

Natūralūs ingredientai

Sudarytas iš ypač lengvai virškinamų, perdirbtų granulių, kurių sudėtyje yra natūralių ingredientų – kviečių sėlenų, liucernos, kviečių, saulėgrąžų sėklų, rapsų, melasos ir kukurūzų. Didžiulė sudedamųjų dalių įvairovė užtikrina puikų pašaro skonį.

Energingas ir sveikas augintinis

Gausu vitaminų ir mineralinių medžiagų, svarbių, kad augintinis būtų sveikas, gyvybingas ir laimingas.

Su vitaminais A, E ir D3

Pašare esantys vitaminai A ir E gali padėti išlaikyti sveiką ir žvilgantį augintinio kailį. Vitaminas A taip pat yra labai svarbus odos ląstelių atsinaujinimui, regėjimui, reprodukcijai ir medžiagų apykaitai. Su vitaminu D3, kuris stimuliuoja kalcio ir fosforo pasisavinimą ir taip palaiko sveiką gyvūno kaulų struktūrą. Vitaminas E yra svarbus antioksidantas, apsaugantis graužiko kūną nuo laisvųjų radikalų.

Sveikiems dantims

Kieta, traški šio pašaro struktūra leidžia dantims natūraliai nudilti.

šis aukščiausios kokybės pašaras yra specialiai sukurtas šinšiloms.

Pagaminta Europos Sąjungoje.

Sudėtis: graužikų kombinuotųjų pašarų granulės (kviečių sėlenos, liucerna, kviečiai, saulėgrąžų sėklos, rapsai, melasa, kukurūzai, kalkės, druska).

Priedai/1 kg: maistiniai priedai: vit. A (3a672a) – 30000 TV, vit. D3 (3a671) – 2000 TV, vit. E (3a700) – 100 mg.

šėrimo instrukcija:

duoti 20-25 g (2 valgomuosius šaukštus) pašaro per dieną. šviežio, švaraus vandens visada turi būti gyvūnui prieinamoje vietoje.

Panašios prekės

Kokios ZOOprekės gelbsti keturkojus