Alpha Pro pašaras jūrų kiaulytėms 500 g

3.07

Alpha Pro pašaras jūrų kiaulytėms 500 g

Produkto kodas: 8437013149563 Kategorijos: ,

Liko 98

Nemokamas pristatymas nuo 30 eurų!

“Cunipic Alpha Pro” – jūrų kiaulyčių pašaras su papildomu C vitaminu, kad jūsų augintinis visada būtų sveikas. šis pašaras pagrįstas šėrimo sistema “viskas viename”, o tai reiškia, kad kiekvienoje granulėje yra visi reikalingi ingredientai, kad jūsų augintinis būtų sveikas ir laimingas bei išvengtų maistinių medžiagų trūkumo.

25% skaidulų ir 28% motiejukų

Pašaro sudėtyje yra skaidulų, kurios naudingos sklandžiam virškinimui. Pašaras su motiejuko šienu, kuris pagerina žarnyno pernešimą ir palaiko skaidulas ilgai, kad būtų skatinamas natūralus dantų nusidėvėjimas.

Sveikam organizmui

Maistas papildo augintinio organizmą vitaminais ir optimaliu kalcio ir fosforo kiekiu, kad būtų išvengta maistinių medžiagų trūkumo, inkstų problemų. Pašaras yra su prebiotikais, kurie apsaugo nuo viduriavimo.

Subalansuota sudėtis

Kiekvienoje granulėje – visos būtinos maistinės medžiagos, praturtintos vitaminais, mineralais ir skaidulomis. Tokio tipo maistas užtikrina, kad augintinis neišsirinks tik jam patinkančių ingredientų, o kitus paliks, negaudamas visų reikiamų medžiagų.

Begrūdė sudėtis

Pašaro sudėtyje nėra grudų, pridėtinio cukraus. Jame – mažai kalorijų ir labai daug skaidulų, tad ypatingai tinka augintiniams, kurie linkę į nutukimą.

Savybės:

  • Kiekis – 1,7 kg.

Pagaminta Ispanijoje.

Sudėtis: timotiejaus šienas, daugiamečių augalų šienas, žirnių pluoštai, saulėgrąžų sėklos, augalinės kilmės produktai, liucerna, linų simija, sojos koncentratas, rožių vaisiai, vitaminai, saulėgrąžų aliejus, prebiotikai, lizinas, jukos ekstraktas, vitaminas E, vitaminas C, žolelių mišinys (bazilikas, rozmarinas, pankolis, mėta, dilgėlė).

Analitinės sudedamosios dalys: baltymai: 14,1%, riebalai: 2,1%, pluoštas: 25%, žali pelenai: 7,25%, kalcis: 0,52%

Priedai: A, D3, E, C vitaminus ir mineralai.

šėrimo rekomendacijos: žr. ant pakuotės. Pateikite sausą pašarą. Visada duokite kartu su “Cunipic” šienu. Dubenėlis šviežio, švaraus vandens visada turi būti gyvūnui prieinamoje vietoje.

Panašios prekės

Kokios ZOOprekės gelbsti keturkojus