Schmusy Nature Meeres-fish 100g konservai katėms, tunas su ryžiais drebučiuose maišelyje

0.68

Schmusy Nature Meeres-fish 100g konservai katėms, tunas su ryžiais drebučiuose maišelyje

Produkto kodas: 4000158710130 Kategorijos: , ,

Liko 100

Nemokamas pristatymas nuo 30 eurų!

„Finnern Miamor Schmusy Nature Meeres” – tai puikaus skonio ir kvapo, subalansuotas, visavertis, natūralus, aukštos kokybės drėgnas pašaras suaugusioms katėms. šis pašaras yra dealus sprendimas sveikai jūsų augintinio mitybai.

Aukščiausia kokybė

Pašaro papildo sudėtyje – aukščiausios kokybės tunas ir ryžiai.

Su Omega-3 ir Omega-6

Sudėtyje gausu Omega-3 ir Omega-6 riebalų rūgščių, kurios maitina odą, suteikia kailiui žvilgesio, šilkinės išvaizdos, taip pat padeda išlaikyti stiprią imuninę sistemą.

Visavertis ir subalansuotas

Visaverčio pašaro papildo sudėtyje – vitaminai, mineralinės medžiagos ir mikroelementai.

Ypatingas patogumas

Vienoje pakuotėje esantis maisto kiekis (100 g) yra tinkamas vienai katės maisto porcijai, tad šį pašarą patogu naudoti ir namuose, ir keliaujant.

Pašaro papildas skirtas suaugusioms katėms, suteikiantis kailiui žvilgesio, maitinantis odą.

Gamintojas: „Finnern”, Vokietija.

Sudėtis: žuvis ir žuvies perdirbimo produktai (24% tuno), mėsa ir mėsos perdirbimo produktai (23% vištienos), grūdai (3% ryžių), mineralai.

Analitinės sudedamosios dalys: žali baltymai – 11%, neapdoroti aliejai ir riebalai – 2%, žalia ląsteliena – 1,5%, žali pelenai – 1%, drėgnis – 83%.

šėrimo rekomendacija: 4 kg sveriančiai katei duoti apie 3 maišelius per dieną. Kasdien šį papildą duokite su sausu pašaru, dribsniais ar virtais ryžiais. Jei tik retkarčiais duodate papildą, reikia jį suskirstyti į mažesnes dalis. šėrimo normos tik rekomenduojamos, augintiniui papildo duoti atsižvelgiant į jo aktyvumą, veislę ir amžių.

Panašios prekės

Kokios ZOOprekės gelbsti keturkojus