Nature’s Protection Lifestyle Grain Free Complete Development with Salmon Up to 12 months All breeds 110 g, pašaro papildas-skanėstas su lašiša, aktyviems jauniems šunims

1.98

Nature’s Protection Lifestyle Grain Free Complete Development with Salmon Up to 12 months All breeds 110 g, pašaro papildas-skanėstas su lašiša, aktyviems jauniems šunims

Produkto kodas: 4771317472045 Kategorijos: , , , ,

Liko 100

Nemokamas pristatymas nuo 30 eurų!

“Nature’s Protection Lifestyle” – aukščiausios klasės pašaro papildai-skanėstai su lašiša, specialiai sukurti jauniems ir aktyviems šunims. šis produktas gali padėti tinkamam augimui ir vystymuisi palaikyti.

Sudedamosios dalys ne tik papildys jūsų šuns organizmą reikalingomis medžiagomis, bet ir padės palaikyti tinkamą jo vystymąsi.

BEGRŪDŽIAI INGREDIENTAI

Tinka jautriems ir alergiškiems augintiniams.

Be grūdinės kilmės ingredientų, galinčių sukelti alergines reakcijas. Tinka augintiniams, turintiems jautrią virškinimo sistemą, neapsunkina virškinamojo trakto.

PAPILDYTA GYVŪNINĖS KILMĖS BALTYMAIS

Su lašiša

Pagrindinis ir lengvai virškinamas geriausios kokybės baltymų šaltinis – lašiša. Dėl kruopščiai parinktų baltymų šaltinių, šie skanėstai tinkami ir alergiškiems augintiniams.

SU CHITOSAMINU

Kepenų funkcijai palaikyti

Chitosaminas dažnai rekomenduojamas veterinarijos gydytojų sveikai augintinių kepenų funkcijai palaikyti. Jis išgaunamas iš kruopščiai atrinktų, aukščiausios kokybės vėžiagyvių kiautų, kasdienės jo dozės padeda ne tik išvengti kepenų ligų, bet ir užtikrina gerą šlapimo sistemos veiklą. ?

MINERALŲ DERINYS

Imunitetui, virškinimui, apsauginėms funkcijoms

  • Natūralūs antioksidantai – vitaminas E ir žaliosios arbatos ekstraktas, padeda apsaugoti ląsteles nuo žalingo laisvųjų radikalų poveikio.?
  • Tinkamas omega 6 ir omega 3 riebalų rūgščių kiekis drauge su natūralių antioksidantų sistema padeda palaikyti organizmo apsaugines funkcijas.
  • Skanėstuose esantis natūralus mineralas – dinamiškai mikronizuotas klinoptilolitas, gali sustiprinti gyvūno imuninę sistemą.?

PATOGI PAKUOTĖ

Patogi, lengvai atidaroma pakuotė, kurios viduje – 110 g. gardžių ir sveikų skanėstų.

šie aukščiausios kokybės pašaro papildai-skanėstai specialiai sukurti jaunų šunų augimui ir vystymuisi palaikyti.

NATURE”S PROTECTION Lifestyle skanėstai – aukščiausios klasės, natūralūs, išskirtinių skonių, skirtingų rūšių gardėsiai, sukurti patenkinti įvairių augintinių poreikius. šiuose skanėstuose nėra dirbtinių dažiklių, antioksidantų ir skonio stipriklių. Sudėtyje – tik natūralūs, naudingi gyvūno organizmui ingredientai.

Pagaminta Europos Sąjungoje.

Sudėtis: lašiša, min. 24 % (džviovinta ir smulkiai malta), džiovintos bulvės, bulvių krakmolas, hidrolizuoti plunksnų miltai,jūros dumbliai Ascophyllum nodosum (6%), sorbitolis, glicerinas, gliukozės sirupas, žirnių ląsteliena, dinamiškai mikronizuotas klinoptilolitas (1 %), chitozaminas, inulinas, žaliosios arbatos ekstraktas (0,5 %), gliukozaminas, chondroitino sulfatas, mineralai, mikrodumbliai Schizochytrium sp., probiotikai Bacillus subtilis.

šėrimo rekomendacijos: vadovaukitės šėrimo rekomendacijomis, nurodytomis ant produkto pakuotės.

Panašios prekės

Kokios ZOOprekės gelbsti keturkojus