tualetas-namas-29x42x50
Į krepšelį
kaciu-skanestai-525-g
Į krepšelį
sausas-edalas-su-vistiena-ir-kalakutiena
Pasirinkti
silikoninis-kaciu-kraikas-finko-3-8-l
Pasirinkti
happycat-kitten-300g
Į krepšelį
tualetas-su-remu-isis
Į krepšelį

Kačių šeimininkai šiems mieliems gyvūnams už jų meilę ir šilumą atsilygina tuo pačiu. Norėdami pamaloninti savo katiną ar katytę perka gardų maistą, gražius ir funkcionalius guolius, rūpinasi kailio priežiūra ir atlieka dar daugybę kitų svarbių darbų. Ar žinojote, kad vis dažniau prekes katems internetu perka tie, kurie nori sutaupyti pinigų ir negaišti laiko paieškoms? Tai puiki išeitis visiems auginantiems šiuos mielus augintinius.

Prekes internetu lietuviai įsigyja vis dažniau. Tai greitas ir patogus būdas apsipirkti. Ne išimtis ir tuomet, kai kalbama apie naminius gyvūnus, kuriems reikia ne tik maisto, bet ir įvairių priežiūros prekių bei papildomų pirkinių. Žinoma, kad populiariausia prekė – kačių maistas. Jis gali būti tiek sausas, tiek ir įvairūs konservai. Svarbu, kad išsirinktumėte tinkamą jūsų katei pagal amžių, svorį ir kitus kriterijus, kurie svarbūs. Pavyzdžiui, kastruotam katinui reikia specialaus maisto. Taip pat išskiriama ir mažų kačiukų grupė. Visuomet pasidomėkite ar perkamas maistas bus tinkamas jūsų augintiniui. Tik tuomet užtikrinsite jo gerą sveikatą.

Kalbant apie prekes katems internetu galima išskirti ir daug kitų kategorijų. Pavyzdžiui, šiems gyvūnams būtina nagų draskyklė, guolis, dubenėliai maistui ir vandeniui, landa durims. Jei ketinate savo katiną ar katę vesti į lauką pasivaikščiojimams, tai gali prireikti ir petnešų ar pavadėlių. Viskas priklauso nuo poreikių. Ne mažiau svarbi kailio priežiūra. Ypatingai, jei katė turi ilgaplaukį kailį. Tuomet kasdienis šukavimas specialiomis šukomis ir maudymas tinkamais šampūnais turi būtinai būti įsigyjami nuo pat augintinio atvykimo į namus. Juk žinote, kad patiems bus lengviau, kai to mokysite ir prie to pratinsite gyvūną nuo pat mažumės. Kartais prireikia ir specialių priemonių, kurios taip pat įsigyjamos internetu. Pavyzdžiui, anti–parazitinės. Tai įvairūs antkakliai, šampūnai ar lašiukai nuo blusų ir kitų parazitų.

Žinoma, kad svarbiausia pasirūpinti kačių mityba ir priežiūra, tačiau nepamirškite ir skanėstų bei žaislų. Katė yra aktyvus gyvūnas, kuriam reikia ne tik sočios vakarienės ir ramaus popietinio miego. Žaiskite ir lepinkite. Dabar galite rasti didžiulį įvairių žaislų ir skanėstų pasirinkimą, kuris nudžiugins ne tik kates, bet ir jus.

Katės šeimininkams atneša ramybę, nusiraminimą ir daugybę teigiamų emocijų. Atsidėkoti joms už tai galime savo dėmesiu. Pasirūpinkite jų priežiūra, mityba ir žaidimais. Juk sveikas ir laimingas augintinis yra kiekvieno šeimininko noras, kuris lengvai įgyvendinamas.

Laikinai prekyba sustabdyta.